Megoldott

Kutyaürülék Tároló

Tisztelt Cím!

A Podmaniczky utca páros oldalán a Munkácshy Mihály utca magasságában eltülnt a kutyaürülék szemetes. Valaki kivágta és csak a nyomai lelhetőek fel.

Mivel a Podmaniczky utca páros oldalán sokan sétáltatják a kutyájukat nagyon hasznos volt azon gazdák számára akik összeszedték az ürüléket kutyájuk után, így szeretném kérni ennek pótlását .

Köszönettel: Tóth András

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Munkácsy Mihály utca

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva....
  • Tóth András visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Tóth András!

    Köszönjük bejelentését!
    A hiányt mielőbb pótoljuk.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Tóth András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére