Megoldott

Eldugult esővíz-nyelő

Az Erzsébet királyné útja 102 előtt egy esővíz-nyelő csatornaszem eldugult állapotban van. Egy jól irányzott szippantás jót tenne neki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 102

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Krappancsák Hugó Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommuniká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére