Megoldott

Kiálló fém rúd a Kálvin téren

Alig látható, én pedig rollerrel egy hatalmasat estem. Kit terhel a felelősség?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálvin tér 53

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem egyszerű beazonosítani a feltöltött fényképek alapján a helyszínt, de talán megtaláltam. A környéken építési munka folyik, több kő gömb is el lett távolítva. A rögzìtő fém rudak le vannak vágva.
  • Imre Ádám visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Imre Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére