Megoldott

Fa körüli rács csikk és avarmentesítése

Anonim Járókelő

Fa körüli rács csikk és avarmentesítése Ferenciek tere

7/133E buszmegállónánál Buda irányába

Budapest, Ferenciek tere 12, 1053 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 12

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00057698 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Tele a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Citadella alatt szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére