Válaszra vár

Maléter Pál utcai parkolás

A Maléter Pál utca és a Povl Bang-Jensen utca találkozásánál egy furgon parkol a kereszteződésben már napok óta, de rendszeres, hogy a kőkockákat odébb teszik, hogy a zöldfelületre fel tudjanak parkolni és bele tudjanak szántani a kocsikerékkel, kiölve a füvet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 2a

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére