Megoldott

Elhagyott lakókocsi

Tisztelt Ügyintéző!
Kérem szíves közbenjárását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Anikó u. 1

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították. Megoldva.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség
    2020.12.05.
    teljesen szabályos
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu” !

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    2020 decemberéig érvényes vizsga van rajta.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Műszaki lejárt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Az autót talán valaki régóta keresi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Solymár köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó, lejárt forgalmival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére