Megoldásra vár

Parkolásgátló

Vámház körút - Királyi Pál utca sarkán kiszedett parkolásgátló vas hever a földön.
Szeretném kérni, hogy állítsák helyre.

Köszönettel:
Bándi Ágnes

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vámház krt. 16

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére