Megoldott

Kátyú a parkolóban

Anonim Járókelő

Az 1118 Bp. Torbágy u. 17 számú ház ill. Rétköz utca ( szervíz út ) határán kialakított parkolóban létrejött kátyú kijavítását szeretném kérni. Mellékelt képeken remélhetőleg jól felismerhető a kátyú mérete ill. mélysége. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaptárkő utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai nappal az útburkolati hiba kijavításra került. Köszönjük szépen a gyors intézkedést! / Az eset zárható. /
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos lokalizáció elősegítésének érdekében mellékelném még ezt a képet. Köszönettel!
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére