Megoldott

További műanyagdobozok

Kérem, hogy a térképen jelölt helyről is szállítsák el a műanyagdobozokat!
Előre is köszönöm!

Kapcsolódó:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/52720/muanyagdobozok
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54570/elhagyott-dobozok-szemet-a-szell-kalman-teren

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor nem vettem észre, nem jelentettem be. És mivel senkiföldje, amíg nincs bejelentés, biztos nem nyúlnak hozzá.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Múltkor már elvittek egy adagot. Ezeket miért nem?
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére