Megoldott

Elhagyott dobozok (szemét?) a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

Ezek a ládák már nagyon régóta hevernek a Széll Kálmán tér több pontján

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kapcsolódó bejelentés alapján.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.

    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterü...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez duplikáció:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/52720/muanyagdobozok
    És nem FKF illetékesség.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére