Megoldott

Rossz aknafedél

A Thököly úton a Bosnyák tér közelében, a Remiz oldalán egy rossz aknafedél van a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését köszönjük, amelyet továbbítottunk illetékes üzemeltetési és beruházási csoportunk részére.

    Visszajelzésük alapján, a Thököly úton a Bosnyák tér közelében, a Remiz ol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Thököly úton, a Bosnyák tér közelében, a Remíz oldalában található fedlap jelenlegi üzemeltetője a Magyar Telekom.
    Az aknafedlap hibájáról faxon és e-mailben is t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett ügy a Magyar Telekom illetékességébe tartozik, ezért az észrevételt továbbítottuk a társaságnak.

    Budapest, 2015. július 10....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Thököly úton a Bosnyák téri Remíz oldalán lévő rossz aknafedéllel kapcsolatban a Hivatal internet portáljára érkezett bejelentésüket megkaptuk.
    Tájékoztatom, hogy a (31714) hely
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Forduljatok az illetékes BKK -hoz kedveskéim...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére