Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jelek

A Veres Péter útra 2019. őszén felfestett útburkolati jelek számos helyen pár hónap alatt lekoptak.
Szeretnék érdeklődni, hogy ennek mi az oka, és hogy garanciálisan javításra kerülnek-e tavasszal?

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mátyásföld

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor miért ősszel festették fel? :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Veres Péter úton az útburkolati jelek felújítására 2019 őszén került sor. A burkolati jelek felújítását nagy forgalmú utakon éjjel végezzük. Ekkor az évnek ebben az időszakában
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére