Válaszra vár

Mozgó / meglazult csatornafedél

Anonim Járókelő

Az 1118 Bp. Torbágy utca 14+15 számú ház előtt egy - egy ( összesen kettő ) csatornafedél kilazult a helyéről, emiatt az azon áthajtó autók döccennek rajta, ami még a legfelső emeleteken is kifejezetten zavaró hanggal jár. Kérem a csatornafedél javítását, a hangforrás megszüntetését. Köszönettel: Torbágy utcai lakos.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Torbágy u. 15

Hozzászólások

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Köszönöm a gyors reakciót! Mellékelek további 4 képet a csatornafedelek elhelyezkedéséről. Üdvözlettel.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő)!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amiken a csatornafedelek szerepelnek, hogy ezzel is segítsük az illetékes gy...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedtek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére