Megoldott

Roncs a felüljáró alatt

Kérjük intézkedjenek! Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 104

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    szuper, köszönet!
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül a XIII.kerületi közterület-felügyelet elszállította.
    RENAULT (szürke) Budapest, Róbert Károly körút 102, Magyarország
    Telephelyre szállítva 2020.01.13.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Zuglóhoz tartozik.Mivel rendszáma van marad.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére