Megoldott

Belógó bokor

A XVI. kerületben a Jókai Mór utca - Mészáros József utca kereszteződésben egy bokor hajlott az úttestre. Nagyon megnehezíti a kereszteződés beláthatóságát és jelentősen rálóg a közútra. Kérem az illetékeseket a balesetveszélyes helyzet megszüntetésére.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 8

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.
    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
    Környezetvédelmi iroda
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére