Megoldott

Kidőlt fa

Az ünnepek alatt az erős szélben kidőlt egy fa a Jókai Mór utca úttestére.
Kérem, vágják ki.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 8

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    elszállították
  • Olga Dmitrijevna elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére