Megoldatlan

Tömeges járdán parkolás az Erkel utcában

Az elmúlt két napban példátlan dolgot tapasztaltam a 9. kerületi Erkel utcában, a Csarnok tér és a Lónyay utca közötti szakaszon. Az utca déli oldalán itt tilos megállni. Ennek ellenére eddig is előfordult, hogy egy-egy autó megállt a tilosban rövidebb időre, "vészvillogó-KRESZ-semlegesítő üzemmódban", és ezzel lehetetlenné tette, hogy babakocsival, vagy a piacról nagyobb csomaggal érkezők közlekedjenek a járdán. Ez is felháborító volt, és megdöbbentő, hogy nem lépet fel ellene a egyetlen hatóság sem. De amit most látunk az egészen példátlan.
Tegnap két autó nem csak rövid időre állt meg, de egyszerűen leparkoltak a járdára, majd nem kellett 24 óra, hogy az utca teljes hosszában (!) autók parkoljanak. És sehol egy parkolóőr, közterület felügyelő, rendőr, aki ez ellen fellépjen.
Nem tudom kinek a feladata lenne fellépni ez ellen, kérlek titeket, hogy segítsetek értesíteni az illetékest!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Erkel u. 4

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Rimovszky Tamás! Tisztelt Szökrény Judit!

    Köszönöm a választ, de sajnos a teljes ünnepi időszak eltelt anélkül, hogy bárki intézkedett volna a rend helyreállításáért.
    Köszönöm azt is, hogy
    ...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére az 57155 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/1239-2/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Csatoltan megküldjük Önöknek a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatósághoz 2019. december 28-án, JAROKELO-BUDAPEST-00057155. számon érkezett bejelentésükkel kapcsola...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy elmúlt az év végi szabadság ideje, úgy elmúlt a probléma is. Az autók eltűntek. Szerintem egészen végig senki nem lépett fel a szabálysértés ellen.
    Inkább megoldatlan maradt ez a probléma, én ú...
  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    És most is. Úgy tűnik év végére megszűnt a közrend és annak betartatása mifelénk.
  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet sajnos változatlan.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Jeleztem a problémát a Fővárosi Ügyeleti és Irányító Központnak, akik a 9. kerületi közterület felügyelethez irányítottak. Remélem megoldódik.
  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Rossz írányban álló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Thököly utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Aladár utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére