Megoldásra vár

Korhadt, kiszáradt fa

A Budapest XVI. kerület Szent Imre 39. és József sarok előtt álló két fa kiszáradt korhadt.
Kérem a baleset veszélyes fák eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, József u. 80

Hozzászólások

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm várjuk a fejleményt !
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést
    A címeket felvettük a fasorlistába. A soron következő bejárásnál ellenőrizni fogjuk.
    Környezetvédelmi Iroda
  • Olga Dmitrijevna elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00057151 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére