Megoldatlan

Leszakadt elektromos alkatrész

FRISSÍTÉS 20129.12.30:

A berendezés nem az ELMŰ tulajdona.

---

A pár nappal ezelőtti viharos szél letépett valamilyen elektromos alkatrészt az oszlopról, ami most elérhető magasságban lóg

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartoniek Géza lépcső 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Máté Ferenc visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu !

    Területileg illetékes kollégáink felé továbbításra került a bejelentés,
    intézkedésükig szíves türelmét kérjük.

    Köszönjük megkeresését.

    Tisztelettel:

    -----------------------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú léges hálózat.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A pár nappal ezelőtti viharos szél letépett valamilyen elektromos alkatrészt az oszlopról, ami most elérhető magasságban lóg"-ról "FRISS...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A berendezés nem az ELMŰ tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Gémesi Tamás
    Területfelelős
    Budai Régióközpont

    ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft.
    1116 Budapest, Mezőkövesd u 5-7.

    Cégnév: ELMŰ Hálózati...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Miki Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem ELMÜ cucc, hanem telefonos, tehát T-Com...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI Kft.
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére