Válaszra vár

Lekopott táblák

Kérem csereljék a kopott táblákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 48

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megsérültek a képek.
  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére