Megoldott

Szemét a fűben

Kérem szedjék össze a szemetet. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 88

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00057093 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelet Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben kifogásolt terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57093/szemet-a-fuben/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére