Megoldásra vár

Betört jelzőlámpa üveg

A képen jelölt jelzőlámpa zöld üvege be van törve.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Attila u. 21

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. József Attila utca - Hercegprímás utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPE...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tenger Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére