Megoldásra vár

kiszáradt fasor

A fotót még nyáron készítettem, de most van időm beküldeni.
A Hauszmann Alajos utcában láthatóan nemrég telepített fák nagy része nem bírta a nyarat és kiszáradt. Jó lenne pótoltatni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 97

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.13. 13:30 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Laczko Marton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Két fasor kivágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Daróczi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére