Megoldott

Eldugult víznyelő

A Zászlós utca - Mogyoródi út kereszteződésnél több éve hatalmas vízfelület alakul ki egy kisebb eső alkalmával. Ez akadályozza a gyalogos- és kerékpár forgalmat is.
Az érintett területen található egy víznyelő. Ez lehet eldugulva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zászlós u. 19

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tenger Szabolcs Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikáci
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Tenger Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére