Megoldásra vár

Járda meghosszabbításában kérjük az X felfestését

Járda meghosszabbításában kérjük az X felfestését ott is ahol még hiányzik. Képeken a meglévő és a hiányzó felfestés helye is szerepel. Köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 70

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Kassák Lajos u. 70. környezetében található járdák vonalában a parkolósávban Társaságunk az "X" burkolati jelek létesítéséről gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére