Megoldott

katyu a kerekparut kozepen.

orias katyu a kerekparuton, a Kamfor es a Beke utca keresztezodesenel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönjük levelüket, amelyet elektronikus úton juttattak el hozzánk.

    Tájékoztatom, hogy a Kámfor utca - Béke utca találkozásánál, a felüljáró végénél lévő kerékpárút burkolat j...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Valkai József hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavitottak! koszonjuk!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Valkai József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére