Megoldott

Szemét lerakás

A szelektív hulladék gyüjtő mellé rengeteg szemetet hordták össze

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 164

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben megjelölt helyszínről december 19-én eltávolították a lerakott hulladékot.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gyügyeiné Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére