Megoldatlan

Akadály a Margit hídnál

A Margit híd budai hídfőjénél a 17-es villamos felőli oldalán található az alábbi probléma. Már kisebb mennyiségű csapadék hullás esetén is elég nagy pocsolya alakul ki. Található itt egy víz elvezető, de sajnos az átadás óta nem sikerül ezt a funkcióját betölteni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem megoldódott a probléma:)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram/ Asszonyom!

    Válasz a www.járókelő.hu oldalról (567) érkezett lakossági bejelentésre:

    Átadás-átvétel nem történt a területen, a bejelentést továbbítjuk a Margithíd területének felújítás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kidőlt tábla /MÁSODJÁRA/

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Albertirsai köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kiscelli köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére