Megoldott

Zöldterület lenne, de leparkolják Apály/Angyalföldi

FRISSÍTÉS 2020.04.02.:
A Bejelentő visszajelzése:
T. Járókelő! A probléma nem oldódott meg. Nehéz is lenne megoldani, mert a zöldterületen a fotón látható cég kisteherautói parkolnak egész álló nap. Jelenteni szeretném az "állandó szabálytalan parkolás folytatólagosan elkövetett szabálysértést" :)
--------------

Zöldterület lenne, de rendszeresen leparkolják az Apály/Angyalföldi utcák kereszteződésében levő kis háromszöget is. Facsemete, füvesítés kellene és hátha akkor szebb lenne ez a sarok. Köszi

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út 24a

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! Tegnap kikerült a facsemete, nagyon örülök neki! :) Köszönjük szépen a környéken lakók és dolgozók nevében!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A területet forgalomterelő oszlopokkal lezárjuk, hogy a parkolást megakadályozzuk, ezt követően a zöldterület helyreállításáról május 10-ig gondoskodu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Zöldterület lenne, de rendszeresen leparkolják az Apály/Angyalföldi utcák kereszteződésében levő kis háromszöget is. Facsemete, füvesítés kellene és hátha akkor szebb lenne ez a sarok. Köszi"-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.02.: A Bejelentő visszajelzése: T. Járókelő! A probléma nem oldódott meg. Nehéz is lenne megoldani, mert a zöldterületen a fotón látható cég kisteherautói parkolnak egész álló nap. Jelenteni szeretném az "állandó szabálytalan parkolás folytatólagosan elkövetett szabálysértést" :) -------------- Zöldterület lenne, de rendszeresen leparkolják az Apály/Angyalföldi utcák kereszteződésében levő kis háromszöget is. Facsemete, füvesítés kellene és hátha akkor szebb lenne ez a sarok. Köszi"-ra.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! A probléma nem oldódott meg. Nehéz is lenne megoldani, mert a zöldterületen a fotón látható cég kisteherautói parkolnak egész álló nap. Jelenteni szeretném az "állandó szabálytalan parkol...
  • Varga Eszter visszajelzésére vár.

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A területet 2020 első negyedévében rendezzük, füvesítjük.

    Szabálytalan parkolás észlelése esetén a XIII. Kerületi Közterület-felügyeletnél lehet a bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyermekek veszélyeztetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajókovács utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Felfestesi hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Danubius utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére