Megoldatlan

Szabálytalanul parkoló autók az Infoparkban

Infoparkban állandósult ez a parkolási helyzet a Gábor Dénes utcában, hogy az autósok semmibe nézik az úttest mindkét oldalára vonatkozó várakozni tilos táblát (ami egyébként tűzoltó felvonulási terület is egyben) és lehetetlen ilyen módon közlekedni, mert az arra járó gépkocsik és gyalogosok az út középén mennek, ami balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 1e

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Pénteken (január 31.) teljesen változatlan volt a helyzet. Több képet is csinálhattam volna, de minek.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bodnár Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnai pillanatkép. Kb. 5 percig állt a forgalom, mert a futár már csak az út közepén tudott megállni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bodnár Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    És azóta még rosszabb. Decemberben már sokan voltak szabadságon. Én még továbbra sem láttam egy büntetést sem az autókon. Bezzeg, ha én állok meg fizetés nélkül valahol, akkor 5 perc alatt megtalálnak...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyban
    megjelölt területet ellenőrizzük és
    a hatáskörünkbe
    tartozó intézkedéseket megtesszük.

    Kérem fentiek
    szíves tudomásulvételét!

    Üdvözlettel: Mészár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bodnár Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére