Megoldott

Sáros járda

A lakótelep zöldfelületének felújítása során a munkagépek jelentős mennyiségű földet hordtak össze a Zsélyi Aladár utca járdáján és számos parkolóhelyén, amit azóta sem sikerült letisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 12

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük
    Továbbítottuk a kivitelezőnek
    Intézik a takarítást
    Környezetvédelmi Iroda
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    További fotók.
  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó járda szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    János utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére