Megoldott

Használaton kívüli KRESZ tükör

Tisztelt Budapest Közút!
Kérem, vizsgálják meg a Kazinczy utca Dohány utca sarkán lévő KRESZ tükör létjogosultságát, mert az elmúlt években a Kazinczy utca forgalmi iránya megváltozott, így véleményem szerint a tükör értelmét vesztette.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez sajnálatos lenne.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Kazinczy utca egyirányúsítását a kerületi Önkormányzat lakossági kérésre vezette be kísérleti jelleggel. Információink szerint a vizsgálati időszak alatt beérkezett és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére