Megoldatlan

János kórház, Diós árok parkolási mocsár

Kedves Járókelő,

A Diós árok alsóbb részén, a János kórház területe mellett kialakított parkoló egyes részei eléggé szörnyű állapotban vannak. Bár ezek nem szilárd burkolatú helyek, hanem füves részek voltak, de már csak sártenger. Ha már beszedik a parkolási pénzt, akkor jó lenne, ha rendben tartanák. Ha a terület nem tartozik a parkolóhoz, mert zöldterület, úgy a megfelelő módon tartsák távol az autókat (bírság, fizikai akadály).

Köszönettel,
Krizsanóczi Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 1c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Budapest,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Rossz írányban álló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Thököly utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére