Megoldott

Csikktenger a fadezsakban

FRISSíTÉS 202.04.08:
Legutóbb mikor arra jártam (3-4hete) ugyanolyan csikkes volt a fakonténer, mint korábban bármikor. Van egy pozitív példa a Ferenciek teréről, a buszmegálló melletti fáknál a Főkert egy táblával hívja fel a figyelmet arra, hogy a faverem nem hamutál, és ne oda dobják a csikkeket, mert az a fák lakhelye. Ott például tisztaság van :) Képem sajnos nincs róla. Hasonló megoldás lehet, itt is hatásos lenne, mert kukák viszont tényleg vannak a megálló területén (igaz lehetne több is).

===

Evek ota, Kelenfold-Ormezo vegallomason az ide helyezett, dezsakban allo fak tovebe dobaljak a csikkeket a dohanyosok. Emiatt a talaj szennyezette valik, a fak nem tudnak rendesen fejlodni. Szerencses lenne meg tobb hamutarto kihelyezese, vagy a dohanyzas es szemeteles teljes tilalma, es ennek betartatasa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0043291-005/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055926

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "Evek ota, Kelenfold-Ormezo vegallomason az ide helyezett, dezsakban allo fak tovebe dobaljak a csikkeket a dohanyosok. Emiatt a talaj szennyezette valik, a fak nem tudnak rendesen fejlodni. Szerencses lenne meg tobb hamutarto kihelyezese, vagy a dohanyzas es szemeteles teljes tilalma, es ennek betartatasa."-ról "FRISSíTÉS 202.04.08: Legutóbb mikor arra jártam (3-4hete) ugyanolyan csikkes volt a fakonténer, mint korábban bármikor. Van egy pozitív példa a Ferenciek teréről, a buszmegálló melletti fáknál a Főkert egy táblával hívja fel a figyelmet arra, hogy a faverem nem hamutál, és ne oda dobják a csikkeket, mert az a fák lakhelye. Ott például tisztaság van :) Képem sajnos nincs róla. Hasonló megoldás lehet, itt is hatásos lenne, mert kukák viszont tényleg vannak a megálló területén (igaz lehetne több is). === Evek ota, Kelenfold-Ormezo vegallomason az ide helyezett, dezsakban allo fak tovebe dobaljak a csikkeket a dohanyosok. Emiatt a talaj szennyezette valik, a fak nem tudnak rendesen fejlodni. Szerencses lenne meg tobb hamutarto kihelyezese, vagy a dohanyzas es szemeteles teljes tilalma, es ennek betartatasa."-ra.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb mikor arra jártam (3-4hete) ugyanolyan csikkes volt a fakonténer, mint korábban bármikor. Van egy pozitív példa a Ferenciek teréről, a buszmegálló melletti fáknál a Főkert egy táblával hívja...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Demeter Tamás visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0043291-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055926

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor vajon kinek a feladata? ???? Mar az is megoldas lenne, ha az ilyen helyekre rendszeresen kirendelnenek egy-ket kozterest aki vastagon bunteti aki nem a kukaba dobja a csikket vagy egyeb szemetet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a növénytartók tisztán tartása, gondozása, valamint a buszpályaudvarok, megállók tisztán tartása nem Társaságunk feladata.
    A hulladékg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Szemétdomb a város közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére