Megoldott

Autó gumi a fán (Flórián tér)

A Flórián téren lévő egyik fa egy autó gumit visel, ami nagyon nem illik oda.
Kérem intézkedjenek a szakszerű eltávolításáról.

Köszönettel.

Tudom, hogy a fa magas, és a gumi is magasan van. De remélem, hogy talán van lehetőség a megoldásra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli u. 8

Hozzászólások

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez valóban megoldott.
    Őszintén meglepett, hogy ilyen gyorsan, és egyeztetések nélkül sikerült.
    Bár a probléma (a szemét a fán) régóta zavart, nem fogadtam volna rá, hogy ezt valaha is megoldják.
    Jár a...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00055914 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széchenyi István tér, Sofitel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére