Megoldásra vár

Matricás, elfordult tábla

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem forgassák vissza a képen látható EAK táblát és távolítsák el róla a matricákat, vagy ha már túl sok van belőlük, akkor cseréljék a táblát!
Munkájukat előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kálvin tér 12

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük.

    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére