Válaszra vár

A Róbert Károly körúti felüljárón hatalmas kátyúk

Kedves Járókelő Csapata! Kedves Budapest Közút Zrt!
Ismét két, nagyon mély kátyú tátong a XIV. kerület Hungária körút - MÁV vágányok feletti, Róbert Károly körúti felüljárón, az Árpád híd felé vezető oldalon a szélső sávban, az ellenkező irányban pedig a középső sávban. Kérem, ezeknek a mielőbbi javításáról gondoskodni szíveskedjenek! A kátyúk körülbelüli helye a fotókon nyilakkal jelölve.

Köszönettel,
Regdony Ildikó

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 61-65. fsz.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Regdony Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére