Válaszra vár

Elmaradt jégmentesítés, jégpáncél- 2 éve nem rendezik el soha

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő.hu! Az Újpalota Fő téren valamint a kapcsolódó buszmegállókban kb. 2-3 éve nem jégmentesítenek telente. A 2019.12.02. Hétfői havazás másnapján sem intézkedtek. Buszra felszállni életveszélyes, onnan leszállni is az még 12.03. estéjén is mindkét irányban (a fotók akkor készültek). A Fő téren a kínai étkezde oldalán, valamint a zebránál is teljes a jégpáncél végig a téren. Kérem szíves intézkedéseteket, hogy ne legyen tovább gyakorlat az olvadás megvárása. A tél még csak most kezdődött. A sérülések megelőzése legyen az emberi minimum gyakorlata. Jó lenne végre érezni, hogy számít a lakosság testi épsége is a kerületi önkormányzatnak.Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Fő tér

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére