Megoldott

Elszomorító, hogy sok helyen látok túlcsordult kukákat Budapesten

Frissítés - 2020.01.02.

Megfelelő méretű a kuka? A képen is ez van?
------------------------------

Tisztelt Járókelő!

11. kerületben, az 1-es villamos és a 17/47 villamos Etele út / Fehérvári úti megállójában a fém kisméretű kukák így meg vannak telve. Elszomorító, hogy sok helyen látok túlcsordult kukákat Budapesten. Az illetékesek hosszú évek óta miért nem tudnak megoldást találni a megtelt budapesti kukák ügyében? Miért nem lehet nagyobb méretű kukákat vagy plusz kukákat kitenni oda ahol rendszeresen megtelnek és túlcsordulnak a kukák? A szemetet összegyűjtő munkások miért nem írják össze, hogy melyik kukák telnek meg? Ez alapján oda nagyobb kukákat vagy plusz kukákat lehetne kitenni. Nem tűnik bonyolult feladatnak.

Köszönöm ha intézkednek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út / Fehérvári út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0042071-003/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055890

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Tiszteéz Járókelú! 11. kerületben, az 1-es villamos és a 17/47 villamos Etele út / Fehérvári úti megállójában a fém kisméretű kukák így meg vannak telve. Elszomorító, hogy sok helyen látok túlcsordult kukákat Budapesten. Az illetékesek hosszú évek óta miért nem tudnak megoldást találni a megtelt budapesti kukák ügyében? Miért nem lehet nagyobb méretű kukákat vagy plusz kukákat kitenni oda ahol rendszeresen megtelnek és túlcsordulnak a kukák? A szemetet összegyűjtő munkások miért nem írják össze, hogy melyik kukák telnek meg? Ez alapján oda nagyobb kukákat vagy plusz kukákat lehetne kitenni. Nem tűnik bonyolult feladatnak. Köszönöm ha intézkednek."-ról "Frissítés - 2020.01.02. Megfelelő méretű a kuka? A képen is ez van? ------------------------------ Tisztelt Járókelő! 11. kerületben, az 1-es villamos és a 17/47 villamos Etele út / Fehérvári úti megállójában a fém kisméretű kukák így meg vannak telve. Elszomorító, hogy sok helyen látok túlcsordult kukákat Budapesten. Az illetékesek hosszú évek óta miért nem tudnak megoldást találni a megtelt budapesti kukák ügyében? Miért nem lehet nagyobb méretű kukákat vagy plusz kukákat kitenni oda ahol rendszeresen megtelnek és túlcsordulnak a kukák? A szemetet összegyűjtő munkások miért nem írják össze, hogy melyik kukák telnek meg? Ez alapján oda nagyobb kukákat vagy plusz kukákat lehetne kitenni. Nem tűnik bonyolult feladatnak. Köszönöm ha intézkednek."-ra.

  • Viniczai Kornél hozzászólt a bejelentéshez.

    Megfelelő méretű a kuka? A képen is ez van?
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0042071-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055890

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • H B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Viniczai Kornél bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megborult kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Vidra utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére