Megoldatlan

Kint maradt tábla!

Kérem levételét!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Keve u. 48

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Köszönjük tájékoztató levelét és intézkedünk a választási plakátok eltávolításáról.

    üdvözlettel: Fidesz

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Wednesday, December 4,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a FIDESZ-KDNP részére a kapcsolat@fidesz.hu címre.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mezei Mária Úrhölgy!

    Köszönjük bejelentését, az illetékes kerületi pártszervezetet értesítettük a problémáról!

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Kerületi Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes munkaterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Mosoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére