Megoldott

Graffiti az állomáson

Kérem takarítsák le a graffitiket. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041948-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055869

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére