Megoldott

Nem működő közlekedési lámpa

A Hidász u. - Pasaréti út sarkán tegnap (dec. 2.) óta nem működik a jelzőlámpa.
Ennek megfelelően megint jó nagy dugó van a Hidász utcában.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidász u. 19

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap már működött, köszönjük.
  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Pasaréti út - Hidász utca csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A csomópontot vezérlő forgalomirányító berendezést 2019.11.30-á...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rell Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére