Megoldott

Idén korábban kezdődik

Valaki már december elején kihelyezett egy elszáradt karácsonyfát (?) a Nagyszombat utca / Lajos utca sarkára.
Kérem szállítsák el!
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 91

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Nagyszombat u./Lajos u. sa...
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos kivizsgálják, h luc- vagy vörösfenyő-e. :-DDD

    Valakinek most jutott eszébe, h ha nem dobja ki a régit, nincs hova tenni az újat? :-DDD
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu” !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Lukács György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére