Válaszra vár

Illegális plakát

Tele van ezzel az illegális plakáttal a város. Most épp a Kis utcai buszmegállóban van egy az oszlopon. Az Örs vezér tere irányába.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 32

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy friss jogszabály alapján a területileg illetékes közterület-felügyelet hatáskörébe sorolták az engedély nélkül kihelyezett reklámhordozókkal szembeni intézkedést.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem illegális. Nincs rá semmilyen jogszabályi háttér ami alapján büntetni lehet a vadplakátozást. Még a tettenérés esetén is legfeljebb felszólíthatja a rendőr, ha akarja. És nem akarja, nem érdekli.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És mindig szemmagasságban, hogy kiszúrja az ember szemét.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére