Megoldásra vár

Nem változott a forgalmi rend

A Hűvösvölgyi út szervizútján fölöslegessé vált a forgalmi rend változást jelölö tábla. Itt tudtommal utoljára több mint 5 évvel ezelőtt, a Kelemen László utcai híd felújítása után változott a forgalmi rend.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 45

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla medszüntetésére intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére