Válaszra vár

Elhagyott Trabi

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.12.10.:

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság válasza:

A közérdekű bejelentést tartalmazó beadványt hatáskör és illetékesség hiányában Budapest Főváros XI. kerületi Önkormányzat Újbuda Közterület-felügyelethez – további intézkedés megtétele céljából – átteszem.
------------
Rendszám nélküli Trabant az őrmezei P+R 2 parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út (Menyecske utca)

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszám nélküli Trabant az őrmezei P+R 2 parkolóban."-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.10.: A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság válasza: A közérdekű bejelentést tartalmazó beadványt hatáskör és illetékesség hiányában Budapest Főváros XI. kerületi Önkormányzat Újbuda Közterület-felügyelethez – további intézkedés megtétele céljából – átteszem. ------------ Rendszám nélküli Trabant az őrmezei P+R 2 parkolóban."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00055848. számú, 2019. december 04-én a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatósághoz érkezett bejelentésükkel kapcsolatban megküldjük Önöknek a me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a P+R parkolóban illetékesség hiányában intézkedni nem tudunk.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tartok tőle, ezzel sem lesz semmi...
  • Muramészáros Peterson hozzászólt a bejelentéshez.

    Hádde hogy lehet elhagyva? Megvan az:)
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár a kis Trabiért.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli terepjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zólyomi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére