Megoldott

Összematricázott, firkás táblák

A Wesselényi utca / Erzsébet körút villamos és buszmegállók infrastruktúraelemei össze vannak matricázva, firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi utca / Erzsébet körút

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041840-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055843

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy munkatársaik igyekeznek rövid időn belü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitits

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Országos szolgáltatással (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére