Megoldásra vár

Hiányzó fényterelő

Kérem pótolják a hiányzó fényterelőt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Üstökös u. - Slachta Margit rkp. felhajtó csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BU...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére