Megoldott

Takarítatlan középszigetek

Tisztelt Illetékes!

Kérem takarítsák a középszigeteket a Pasaréti térnél! A Csévi utcainál sok falevél gyűlt össze, a Kelemen László utcai még nem vészes, de jó lenne, ha annak a takarítását is el tudnák végezni. A Csévi utcainál kérem a taktilis jeleket is takarítsák, hogy azok valóban segítséget nyújtsanak a vakoknak és gyengénlátóknak!
Munkájukat előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csévi u. 1

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a pasaréti középszigetek takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/55817/takaritatlan-kozepszigetek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Iszapos, faleveles útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére