Megoldásra vár

Láthatatlan utcanévtáblák

Tisztelt III. kerület!

Kérem cseréljék a kifakult utcanévtáblákat az Ezüsthegy utca/Zsirai Miklós utca sarkán!
Ez valószínű rendszerszintű probléma, Békásmegyeren több helyen lehet találkozni ilyen kifakult táblákkal.
A mellékelt kép a 2014-es utcakép, amin látszik, hogy már legalább 5 éve nem látszik.

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ezüsthegy u. 46

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen. Nincs változás.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az elfakult utcanévtáblák cseréjét költségvetési lehetőségeink függvényében legkorábban a következő évben tudjuk elvégeztetni."
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors választ!
  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szász László Úr!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretném tájékoztatni, hogy az elfakult utcanévtáblák cseréjét költségvetési lehetőségeink függvényében legkorábban a következő évben tudjuk elvége
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lóg a faágról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Vöröskereszt utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére